Obec

Radslavice

Okres Vyškov

Hlášení 30. 8. 2023

  1. Společnost RESPONO, a.s. ve spolupráci s naší obcí provede v sobotu 2. 9. 2023 od 12:20 do 13.15 hodin u obchodu sběr nebezpečného odpadu a elektrozařízení. Sběr není určen pro odpad vznikající z podnikatelské činnosti.
  2. Oznamujeme občanům, že v sobotu 2. září 2023 bude obvodem naší obce probíhat automobilová soutěž XXXI. RALLY VYŠKOV. Cesta na Pustiměř bude uzavřena od 9.00 do 15.40 hodin. Žádáme občany, aby dodržovali pokyny pořadatelů a Policie ČR, aby nevstupovali na uzavřenou trať, nenechali volně pobíhat domácí zvířata, a především zvýšili dozor nad dětmi.
  3. Oznamujeme občanům, že obec zakoupila pro občany tašky na tříděný odpad o objemu 40 l. Tašky jsou zdarma a jsou k vyzvednutí na obecním úřadě.
  4. Fotbalisté Rapidu zvou všechny své příznivce na mistrovský zápas Radslavice – Moravské Málkovice, který se odehraje v neděli 3. září 2023 v 16:30 hod. na fotbalovém hřišti. Občerstvení zajištěno.
  5. Oznamujeme občanům, kteří se přihlásili na obecní zájezd do Prahy, že odjezd autobusu bude v 7 hod. z Radslaviček a v 7:05 hod. z Radslavic. Na zájezd se uvolnilo 1 místo.
  6. Oznamujeme občanům, že ve středu 6. září 2023 v 18:30 hod. se v knihovně obecního úřadu uskuteční veřejné zasedání zastupitelstva obce Radslavice.
  7. Nohejbalisté z Radslavic Vás zvou na třetí ročník nohejbalového turnaje Karoli Cup, který se bude konat v sobotu 9. září od 9 h na horním hřišti. Těšit se můžete na pohledné zápasy, neodolatelnou obsluhu, vyhlášené grilované makrely, pekelné topinky či zkrášlující kosmetiku všeho druhu. Děkujeme za podporu.