Obec

Radslavice

Okres Vyškov

Hlášení 25. 9. 2023

  1. Od čtvrtka 28. 9. do neděle 1. 10. 2023, každý den od 9.00 do 16.00 hodin, proběhne ve Věžkách u Kroměříže výstava Zahrada Věžky. Nakoupit si můžete květiny, stromky, potřeby pro dům i zahradu, řemeslné výrobky. Připraveno je i něco dobrého na zub. Každý den vystoupí oblíbené kapely, děti se mohou těšit na zábavný program.
  2. EG. D, a.s. oznamuje občanům, že ve středu 4. 10. 2023 od 7:30 do 15:30 hod. bude přerušena dodávka elektrické energie v části obce Radslavice. Vypnutá oblast je znázorněna na úřední desce.
  3. Oznamujeme občanům, že ve středu 27. 9. a v pondělí 2. 10. 2023 bude na obecním úřadě zavřeno.
  4. Oznamujeme občanům, že do naší obce bude přistaven velkoobjemový kontejner nově za bránu bývalého JZD. Velkoobjemový odpad lze odevzdat pouze v pátek 6. října od 16 hod. do 18 hod. a v sobotu 7. října od 9 hod. do 11 hod. Objemný odpad je odpad z domácností, který kvůli nadměrným rozměrům a velké hmotnosti nelze odkládat do běžných sběrných nádob, jako jsou kontejnery nebo popelnice. Do velkoobjemového odpadu patří: nábytek, sedací soupravy, koberce, linolea, matrace, textil, umyvadla, wc mísy, vany, kola, lyže.
  5. Obecní knihovna v Pustiměři a Čtenářský klub Crhy a Strachoty pořádají 11. listopadu 2023 zájezd do Městského divadla v Brně na hororovou muzikálovou komedii THE ADDAMS FAMILY, Addamsova rodina. Odjezd autobusu je v 16.30 hod. ze všech zastávek v Pustiměři. Cena zájezdu je 1 300 Kč. Přihlásit se můžete v Obecní knihovně v Pustiměři nebo v kanceláři na obecním úřadě.
  6. Fotbalisté Rapidu zvou všechny své příznivce na mistrovský zápas Radslavice – Dědice, který se odehraje ve čtvrtek 28. září 2023 v 16 hod. na fotbalovém hřišti. Občerstvení zajištěno.