Obec

Radslavice

Okres Vyškov

Hlášení 4. 10. 2023

  1. EG. D, a.s. oznamuje občanům, že ve čtvrtek 12. 10. 2023 od 7:30 do 13:30 hod. bude přerušena dodávka elektrické energie v části obce Radslavice. Vypnutá oblast je znázorněna na úřední desce.
  2. Základní škola Pustiměř vás srdečně zve na tradiční Den kouzel, který se koná ve středu 25. 10. 2023 v 18.00 hodin. Těšit se můžete na strašidelně vyzdobenou školu, vystoupení žáků, dýňovou polévku a ochutnávku cukroví.
  3. Oznamujeme čtenářům, že dnes se v obecní knihovně půjčují knihy. V době od 17 hod. do 18 hod.
  4. Fotbalisté Rapidu zvou všechny své příznivce na mistrovský zápas Radslavice – Nesovice, který se odehraje v neděli 8. října 2023 v 15:30 hod. na fotbalovém hřišti. Občerstvení zajištěno.
  5. Myslivecký spolek Zelená Hora – Radslavice pořádá v sobotu 14. října tradiční Oslavu svátku svatého Huberta. Zahájení proběhne ve 14 hodin u zvoničky v Radslavičkách, po němž bude pokračovat akce na horním dětském hřišti. Bohaté občerstvení pro malé i velké je zajištěno. Pro děti bude připraveno opékání špekáčků a malování na obličej. Na příjemné podzimní setkání s Vámi v pohodové sousedské atmosféře se těší myslivci.
  6. Oznamujeme občanům, že do naší obce bude přistaven velkoobjemový kontejner nově za bránu bývalého JZD. Velkoobjemový odpad lze odevzdat pouze v pátek 6. října od 16 hod. do 18 hod. a v sobotu 7. října od 9 hod. do 11 hod. Objemný odpad je odpad z domácností, který kvůli nadměrným rozměrům a velké hmotnosti nelze odkládat do běžných sběrných nádob, jako jsou kontejnery nebo popelnice. Do velkoobjemového odpadu patří: nábytek, sedací soupravy, koberce, linolea, matrace, textil, umyvadla, wc mísy, vany, kola, lyže.