Obec

Radslavice

Okres Vyškov

Hlášení 13. 10. 2023

  1. Myslivecký spolek Zelená Hora – Radslavice pořádá v sobotu 14. října tradiční Oslavu svátku svatého Huberta. Zahájení proběhne ve 14 hodin u zvoničky v Radslavičkách, po němž bude pokračovat akce na horním dětském hřišti. Bohaté občerstvení pro malé i velké je zajištěno. Pro děti bude připraveno opékání špekáčků a malování na obličej. Na příjemné podzimní setkání s Vámi v pohodové sousedské atmosféře se těší myslivci.
  2. Paní doktorka Pourová zahájila očkování proti chřipce a onemocnění COVID-19.
  3. SDH Radslavice oznamuje občanům, že v sobotu 21. října 2023 proběhne svoz kovového odpadu. Začátek v 8 hod. z Radslavic i z Radslaviček.
  4. V sobotu 14. října 2023 přijede do naší obce pojízdná prodejna z Velkých Pavlovic, která nabízí chlazené kuřecí, krůtí a vepřové maso z českých chovů. Stanoviště bude mít od 11:50 do 12:10 hod. na točně v Radslavičkách.