Obec

Radslavice

Okres Vyškov

Hlášení 26. 2. 2024

  1. Oznamujeme občanům, že od března probíhá vývoz bioodpadu opět jednou za 14 dní. První vývoz bude 8. března 2024.
  2. Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede v úterý 27. 2. 2024 v 13.00 hod k obchodu a bude prodávat obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, základní potraviny a drogistické potřeby.
  3. V úterý 27. 2. 2024 proběhne od 9.00 do 12.00 hodin v Sokolovně v Pustiměři výkup sběratelských předmětů. Vykupovat se budou staré pánské náramkové hodinky i nefunkční, staré pohlednice, fotografie, mince, bankovky, vojenské odznaky a věci vojenského charakteru, zlomkové i zubní zlato, stříbrné šperky, šperky s českými granáty a jantarem, předměty ze zlata i stříbra, staré fotoaparáty, reklamní cedule, hračky z osmdesátých let a mnoho dalších věcí. Věci je nutné přinést s sebou, výplata po dohodě v hotovosti.