Obec

Radslavice

Okres Vyškov

Hlášení 10. 4. 2024

  1. Oznamujeme občanům, že Česká pošta, s.p. podává informaci o dočasné dlouhodobé uzavírce provozovny pošty Partner v Pustiměři. Po dobu jejího uzavření budou poskytované služby zajištěny od 08.04.2024 provozovnou Mobilní pošta, která bude umístěna na ulici Nové na odstavné ploše za zahradou nové knihovny a ZUŠ. Provozní doba bude následující: PO, ST a PÁ 9:00 – 12:00, ÚT a ČT 13:00 – 16:00. Mobilní pošta bude nabízet podobný rozsah služeb jako klasická pobočka.
  2. Oznamujeme občanům, že do naší obce bude přistaven velkoobjemový kontejner za bránu bývalého JZD. Velkoobjemový odpad a elektrozařízení lze odevzdat pouze v pátek 19. dubna od 16 hod. do 18 hod. a v sobotu 20. dubna 2024 od 9 hod. do 11 hod. Do velkoobjemového odpadu patří: nábytek, sedací soupravy, koberce, linolea, matrace, textil, umyvadla, wc mísy, vany, kola, lyže.
  3. Obec Radslavice vás srdečně zve na Přednášku o přírodní kosmetice. Přednáška se uskuteční v sobotu 13. dubna 2024 v 15 hod. v kulturním domě. Na přednášku si můžete přinést vlastní obal od kosmetiky, kterou používáte a budete mít možnost s majitelkou firmy zkonzultovat složení výrobku. Po skončení bude následovat prodej přírodních výrobků od regionálních výrobců.
  4. Oznamujeme občanům, že je možné hradit poplatky za komunální odpad, psy a biopopelnice. Poplatek za komunální odpad činí 800,- Kč.
  5. SDH Radslavice oznamuje občanům, že v sobotu 27. dubna 2024 proběhne svoz kovového odpadu. Začátek v 8 hod. z Radslavic i z Radslaviček.
  6. Oznamujeme občanům, že dnes 10. 4. 2024 v 18:30 hod. se v knihovně obecního úřadu uskuteční veřejné zasedání zastupitelstva.