Obec

Radslavice

Okres Vyškov

Hlášení 6. 5. 2024

  1. Nemocnice Vyškov, p. o., Vás zve na Den zdraví a hygieny rukou, který se uskuteční 14. května od 9.00 do 13.00 hodin ve vestibulu nemocnice. Těšit se můžete na nácvik první pomoci, změření krevního tlaku, glykémie, cholesterolu, poučení o prevenci civilizačních a nádorových chorob, nácvik správné hygieny rukou, prezentaci nemocnice a jejích oddělení, den otevřených dveří na vybraných úsecích a prezentaci spolupracujících firem.
  2. Zápis do mateřské školy Radslavice pro děti s nástupem od 1.9.2024 se koná 15.5.2024 od 9.00h do 15.00h v budově mateřské školy. Potřebné doklady k zápisu naleznete na webových stránkách školy nebo si osobně vyzvedněte v MŠ.
  3. Obec Radslavice Vás srdečně zve na Den matek, který se bude konat v neděli 12. května od 15 hod. v kulturním domě. S krátkým programem vystoupí děti z mateřské školy. Pro maminky je připraveno drobné občerstvení.
  4. Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede v úterý 7. 5. 2024 v 13.00 hod. k obchodu a bude prodávat obvyklý sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, základní potraviny a drogistické potřeby.